The First

The First

Ahojte!

Veľmi dlho som rozmýšľala nad tým, ako napísať ten správny, prvý post, ktorý sa Vám bude páčiť a hneď na začiatku si získa Vašu pozornosť. Trápila som sa nad tým už veľmi dlhý čas až som si nakoniec povedala, že to nemá zmysel. Chcela som, aby bol práve tento kľúčový príspevok dokonalý. Mala som predstavy o tom, ako Vás nadchne a nebudete váhať vrátiť sa a navšíviť blog znovu a znovu.

S blogom len začínam – písanie čohokoľvek ma neskutočne napĺňa a preto som sa s vami rozhodla podeliť o kúsok môjho života. Budem Vás zásobovať zážitkami z mojich ciest, zaujímavými fotkami alebo len úvahami s úmyslom podeliť sa s vami s mojimi skúsenosťami. Som kreatívny človek s kopou nápadov a s neskutočnou fantáziou. Preto dúfam, že Vás bude baviť čítať moje články, tak ako ja ich milujem písať. Vždy som písala len pre seba, no môže byť príjemný pocit vidieť odozvu – pozitívnu, či negatívnu. Každá jedna ma posunie vpred.

Prvý post som sa rozhodla venovať činnosti, ktorú najviac milujem (s výnimkou písania) a to foteniu. Mnoho ľudí mi povedalo, že ešte nikdy nestretli človeka, čo tak miluje fotenie ako ja a hlavne, čo TAK VEĽA fotí. (v tomto prekračujem všetky medze haha) Fotky pre mňa znamenajú akúsi nehmotnú spomienku s nevyčísliteľnou hodnotou. Keby som mohla, chcela by som si pamätať všetky zážitky, skúsenosti a okamihy z môjho života. Aj tie zlé aj tie dobré, dokonca aj tie trápne, či strašidelné. Lenže ľudská myseľ nie je dokonalá a nedokáže si zapamätať všetko. Fotky sú akousi “externou pamäťou”, kde si môžem aspoň časť z toho uchovať. Minimálne tak to beriem ja. Keď si ich potom prezerám, rozpamätám sa a pripomeniem si kopu vecí, na ktoré by som možno neskôr zabudla. (To naozaj nechcem!) A tak fotím významné okamihy navôkol, niekedy zámerne, niekedy iba tak, lebo sa mi daný moment páči a nechcem oň prísť.

Na blog budem pridávať väčšinou fotky, ktoré budú odfotené a upravené mnou. Teraz som sa rozhodla venovať sa tým starším. Chcela by som Vám ukázať kúsok môjho predošlého (bezblogového) života, aby ste aspoň trochu zistili, čo je môjmu srdcu najbližšie.

Viac fotiek nájdete na mojom instagrame – TU

Share This Post

Leave a reply