N e r o z h o d n o s ť

N e r o z h o d n o s ť

Čelili ste už niekedy veľkému rozhodnutiu? Ja práve teraz asi najväčšiemu v živote. Už keď píšem tieto vety, prsty sa mi neisto trasú a ja znovu rozmýšľam nad dilemou, ktorá ma máta posledné mesiace. Som neskutočne nerozhodný človek a neviem, čo ďalej. Cítim, že ma to pomaly trhá a ničí zvnútra. Termín rozhodnutia stále odkladám, snažím sa na to nemyslieť, no aj tak ma to vždy dobehne a ja skončím skľúčená, nervózna a v poriadnom strese. Hlavne s vedomím, že to bude mať TAK VEĽKÉ NÁSLEDKY na môj život. Urobiť životné rozhodnutie je ťažké a zároveň neskutočne oslobodzujúce. (no až keď sa rozhodnete.)

Asi je na čase rozhodnúť sa a prijať následky – akékoľvek budú. Nie len stále polemizovať v hlave a trápiť sa nekonečne dlhé mesiace.

Čo si o tom myslíte Vy? Rozhodujete sa rýchlo alebo takisto zvažujete všetky možné situácie a varianty? (rozumej – trápite sa celé dni a noci, nespíte a stresujete, jop that sounds like me) Či naopak, poznáte a praktizujete nejaké metódy na lepšie rozhodnutie sa? Budem vďačná za každý jeden tip.

Som zúfalá.

 

Share This Post

Leave a reply