Milujem byť sama

Milujem byť sama

Možno je to tým, že som obrovský introvert, možno tým, že som už odmalička súčasťou rodiny, ktorá je naozaj akčná a šialená. 😀 (To ale nepíšem ako negatívum, milujem to a nikdy by som nemenila.)

Jednoducho, niekedy potrebujem vypnúť a venovať sa len sebe a svojim myšlienkam. Milujem ten pocit „samoty“, ktorý si naozaj vychutnávam. Tí, ktorí to máte tiež takto, mi určite rozumiete. V týchto vzácnych chvíľach väčšinou robím niečo tvorivé a kreatívne. Pustím si dobrú hudbu a zahĺbim sa len do vlastných myšlienok. (a milujem to ešte viac, keď je vonku hnusné počasie ako dnes) Teraz takých okamihov vôbec nie je veľa, a tak si ich užívam dvojnásobne.

Dnes je presne ten typ dňa, kedy chcem tráviť čas len sama so sebou. (sorrynotsorry :D) Von je extrémne studené počasie (už to začína☹) a ja mám chuť zabaliť sa do deky a pozerať svoj obľúbený seriál. (mimochodom, viete, že už je 2. séria StrangerThings?!?!) Keby som vedľa seba nemala extrémne hyperaktívneho Ivka, asi by bol toto môj program na celý deň. Chvalabohu, (alebo skôr bohužiaľ) ma „donútil“ vstať a prežiť celý deň. 😀 No večer to už so mnou vzdal a šiel cvičiť. Goodjob! 😀

Ja som sa podľa plánu zabalila do deky a začala písať. Teraz si idem vychutnať bylinkový čaj a prečítať si knihu. Tak krásny večer ?

Dia

Share This Post

Leave a reply