After all this time?

After all this time?

O čom vám dnes chcem povedať? 🙂 

V poslednom čase to bolo pre mňa veľmi náročné. Nachádzam sa v období kedy spoznávam “skutočný svet” a rozmýšľam nad tým, kde a čo by som chcela robiť. Kde by som chcela žiť, čo ma baví a čomu sa chcem venovať. Je veľmi ťažké si niečo takéto vybrať a ešte ťažšie ísť si za tým. Myslím, že každý z nás má v živote svoje ciele. Niektoré sú dosiahnuteľné, ba priam až rovno pred našimi nosmi, no a na niektoré potrebujeme vytrvalosť, trpezlivosť, snahu a oddanosť. Ja mám cieľov kopec a snažím sa ich zrealizovať už poriadne dlhý čas. Moja trpezlivosť je naozaj na bode mrazu a všetko by som chcela mať hneď! (a kto nie?!) A to ma najviac vytáča! Neviem vydržať. Predsa za každým úspešným človekom, osobnosťou je obrovská drina, snaha a úsilie.


Preto som sa rozhodla, že aj ja raz chcem byť úspešný človek a chcem robiť to čo ma baví! A Vás všetkých vyzývam k tomu, aby ste si stanovili svoje ciele, aby ste sa rozhodli správne a šli si za svojim. Pretože nič nie je nemožné. Nenechajte sa odradiť verejnosťou, názormi iných, predsudkami … (ako ja – prispôsobovala som sa väčšine a bála som sa povedať si svoj názor a robiť to čo chcem) Sú to len ľudia, ktorí nikdy nedosiahnu to čo vy. Mňa takýto ľudia “brzdia” najviac, no rozhodla som sa skoncovať s tým. Záleží na nich/na tom?


Bojujte so mnou, postavte sa im a nebojte sa prejaviť svoju osobnosť. Ukážte čo vo vás je a čo všetko dokážete. (s nimi alebo bez nich)


Pracujte na sebe!

DIA 🙂

 

Share This Post

Leave a reply