3 dni na „inej planéte“

3 dni na „inej planéte“

Uff! V poslednej dobe toho bolo na mňa proste veľa. Cítila som stres, nátlak a nervy, ktoré mi neustále „vírili“ v hlave. Nedokázala som sa na nič sústrediť, nič si užiť a ani sa uvolniť. Bolo to so mnou naozaj ťažké. (a týmto aj ďakujem všetkým ktorí to so mnou nejako zvládli. :D) Celé noci som sa budila zo spánku, nasledovala nespavosť, únava, a tak aj podráždenosť. A toto všetko stále dookola.

Strašné.

Chcela som tomu uniknúť, no nevedela som ako. Nemala som na nič chuť, nebavila som sa a moja hlava bola mysľou stále niekde inde. A potom sa to stalo.

P O H O D A

Miesto, kde sa každý baví a smeje, kde sú ľudia na seba skvelí, kde sú všetci pozitívni akoby „vypli“ od každodenného života. Stretnete kopu cudzích ľudí, no nemáte problém s nimi tancovať do rána alebo si dobre pokecať.  Pohoda je iná planéta na Zemi. Užijete si štyri dni plné koncertov, zážitkov, jedla, tancovania, stanovania a zábavy! A to radšej nebudem hovoriť  zážitkoch, ktoré si ani VY sami nepamätáte. (som si istá, že si to každý zažil)

Asi netreba hovoriť, ako veľmi mi to pomohlo. Toľko pozitívnej energie a šťastia na jednom mieste? Keď sa na Trenčianskom letisku stretne naraz 30. 000 usmiatych ľudí, zrazu ste niekde inde! Program je tak nabitý, že som si svoj „line up“ vytvorila o čosi skôr. Veľmi veľa koncertov sa odohráva naraz (na rôznych stageoch) a preto som si musela dopredu premyslieť, čo chcem vidieť a čo chcem vidieť o trošku menej. Samozrejme, že chcem vidieť všetko! (Bohužiaľ, nedá sa to stihnúť) V tomto by mi bodol Hermionin časovrat – Pohodu by som si tak prešla niekoľko krát a nič by som nezmeškala. V tom dave ľudí na obrovskom letisku, by som samú seba určite nikdy nestretla! haha 😀

Aj keď pri mojom šťastí..

Garantujem Vám, že atmosféru ako na Pohode nikde inde nenájdete. S kombináciou so správnymi ľuďmi okolo vás je to nesmrteľné kombo! A ja som tam teda správnych ľudí mala. Festival som prežila s mojimi súrodencami, ktorí sa mi teda o zábavu postarali. Sme až štyria, to už ja samo o sebe sranda.  Máme veľa spoločných záujmov a štýlov, takže náš program bol viac-menej rovnaký. Boli sme spolu deň-noc a po dlhej dobe „odlúčenia“ to prišlo úplne vhod. Zažili sme toho príliš, až je mi ľúto, že niektoré okamihy už nezopakujem. Našťastie mám všetko v hlave. (aspoň teraz:D)  A Už som spomínala, že na Pohode dni a noci splynú a vám sa celý režim „obráti hore nohami“? Zrazu máte pocit, že prešiel celý mesiac a to bol len prvý deň plný zážitkov.

 Ako to tak píšem, po nohách mi „chodia“ zimomriavky. Tento ročník bol pre mňa nezabudnuteľný a asi aj niečím výnimočný. Na Pohodu by som chodila aj 4 krát za rok ako vnútorná regenerácia.  Ale potom by to už asi nebolo také výnimočné, však že? Neostáva mi nič iné len smutne čakať na ďalší. (nech už je to tu!!!!)

Headliner kapely Hydrant, ktorá prišla na Pohodu zahrať až z Bali! Boli fantastickí, celý koncert sme pretancovali.

Vyskúšali sme naozaj všetko …

A tie západy slnka sú neopísateľné.

 

Najlepšia partička počas celého festivalu.

 

achhh, chcem ísť hneď späť.

 

Unavená a zničená, no plná elánu a dobrej energie na ceste domov.

 

Share This Post

Leave a reply